cs en

Nákup

Krok
Kolik chcete investovat?
Zvolte si rozložení portfolia měn
33 %

Bitcoin

Digitální zlato. Jedná se o nejstarší a nejvíce rozšířenou kryptoměnu na světě. Z nabízených kryptoměn se vyznačuje nejvyšší stabilitou a ve světě digitálních měn je považován za méně rizikovou investici. Výkyvy jeho ceny bývají tedy zpravidla nižší, ať už se jedná o jeho růst či pokles. Mnoho lidí vnímá Bitcoin jako synonymum pro digitální platidlo a nelze se divit, neboť jeho jméno se skloňuje v médiích nejčastěji. Má silně vybudovaný brand a zdá se, že i institucionální investoři (firmy) se přiklání k jeho koupi nejčastěji.

33 %

Litecoin

Digitální stříbro. Vychází z Bitcoinu, a je mu proto technologicky velmi podobný. Má aktivní vývojářskou komunitu v čele s geniálním absolventem MIT - Charlie Leem. Díky konstantnímu vylepšování jeho technologie, nízkým transakčním poplatkům a vytíženosti sítě, je preferován jakožto digitální hotovost na běžné transakce, což mu v posledních letech umožnilo zažít raketový růst jeho ceny.

33 %

Ethereum

Novinka, která ovládne svět? Za pouhé dva roky se Ethereum stalo po Bitcoinu druhou nejrozšířenější kryptoměnou s meziročním růstem v řádu tisíců procent. Kromě toho, že se jedná o digitální platidlo, přináší unikátní možnost tzv. chytrých kontraktů. Pod tímto pojmem se dá představit jakákoliv smluvní dohoda dvou stran, která má transparentně stanovenou definici, formát a postup. Dokáže tak výrazně zjednodušit poměrně zdlouhavé a složité procesy, jako je například koupě bytu či automobilu.

Nákup

Krok

Nabízená cena platí pouze 5 minut, potvrďte prosím objednávku co nejdříve.

Vaše objednávka

Obsahuje:

BTC
LTC
ETH
Dárková krabička Giftcoin
Údaje klienta
Máte dotaz či podnět ke zlepšení? Dejte nám vědět.